VIDEOS ΦΛΕΡΤ By Men's Bible Share Tweet Pin Share Έχουμε αναφερθεί πολλές φορές στο γεγονός ότι οι γυναίκες έχουν την φυσική τάση να μας τεστάρουν. Είναι κάτι που συμβαίνει αυτόματα. Κάτι που γίνεται ενστικτωδώς. Ο λόγος που γίνονται αυτά τα τεστ γυναικών είναι για να ελέγξουν αν είμαστε συγκαταβατικοί και αν μπορούν να μας τραβήξουν στο πλαίσιο λειτουργίας τους. Με άλλα λόγια, είναι απλοί τρόποι για να δουν αν μπορούν να έχουν τον έλεγχο της κατάστασης. Το σημαντικότερο όμως είναι άλλο. Για ποιο λόγο, εμείς μπαίνουμε στην διαδικασία να παίξουμε αυτό το παιχνίδι; Για ποιο λόγο δεχόμαστε να μας κάνουν αυτά τα τεστ και κυρίως, για ποιο λόγο αποτυγχάνουμε σε αυτά; Αν σου άρεσε το video, μοιράσου το με κάποιον φίλο σου που πιστεύεις ότι θα βοηθήσει. Για να κρατήσεις επαφή, κάνε Subscribe στο κανάλι μας πατώντας εδώ: https://bit.ly/2KJrutn Σχετικά ΆρθραΕίναι αλήθεια πως στις γυναίκες αρέσουν τα Κακά Παιδιά;Φλερτ στον Εργασιακό Χώρο: 3 Λάθη που πρέπει να αποφύγειςΕίναι πολύ αργά για μένα;Ώρα για Εξάσκηση: Το να γνωρίζεις δεν αρκεί, πρέπει και να ΕφαρμόζειςΠως να της Ζητήσεις να Βγείτε: 4 Λάθη που πρέπει να αποφύγειςΣκούριασα! Πως να ξαναρχίσεις το φλερτ μετά από καιρό - Two Coaches and a drink 56